Baterie natryskowe

Baterie natryskowe
Kabiny prysznicowe do właściwego funkcjonowania i w ogóle możliwości użytkowania potrzebują baterii natryskowej. Pełnią one taką samą funkcję, jak baterie umywalkowe, jednak różnią się od nich miejscem montażu i wyglądem. Są przeznaczone do montażu ściennego, występują w wersji natynkowej i podtynkowej. Można zdecydować się tylko na baterie natryskowe lub gotowe zestawy z słuchawkami prysznicowymi.
Klasyczne i nowoczesne baterie natryskowe
Baterie natryskowe wybieramy z uwzględnieniem swoich indywidualnych potrzeb, ale też stylistyki łazienki. Natynkowe są łatwiejsze w montażu, z kolei podtynkowe odpowiadają współczesnemu minimalizmowi. Bardzo praktyczne są baterie jednopunktowe, który możemy zamocować na ścianie na dowolnej wysokości. Tradycyjne baterie natryskowe mają większe rozmiary, dobrze się komponują z klasycznymi aranżacjami. Dla podwyższonego komfortu użytkowania, ale i ograniczenia zużycia wody polecamy baterie natryskowe termostatyczne. Pozwalają na ustawienie stałej temperatury wody. Oszczędności są też większe przy bateriach z perlatorem.
W łazience posiadasz również wannę? Sprawdź naszą ofertę baterii wannowych, które dopasujesz pod względem stylistyki do baterii natryskowej.  

Spodobała Ci się bateria?
KUP TUTAJ  lub w sieci dystrybucji

Produkty