Ceramika

Ceramika łazienkowa
Ceramika to podstawowe wyposażenie każdej łazienki, które czyni ją w pełni funkcjonalną. Są to elementy wykonane z trwałego materiału. Jest on odporny na rdzę, kamień, wysoką temperaturę, ale również działanie większości środków chemicznych. Ceramika charakteryzuje się ponadto wysoką odpornością na zarysowania. W naszej ofercie dostępne są ceramiczne umywalki i miski WC. Są modele klasyczne, jak też wykonane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Występują w kilku rozmiarach i różnych kształtach. Umywalki dostępne są w wielu wariantach, w wersji nablatowej, podblatowej i wpuszczonej w blat.
Jak wybrać ceramikę łazienkową?
Umywalki należy dopasować do szafki, która będzie jej podstawą. Nablatowe są montowane na blacie, prezentują się bardzo nowocześnie i pasują do minimalistycznych, ale i eleganckich wnętrz. Wpuszczone w blat wymagają zastosowania specjalnej szafki, podobnie jak umywalki podblatowe. Do głębszych umywalek wybierz baterię z dłuższą wylewką, do płytszych z krótszą.
Miski WC z naszej oferty posiadają wolnoopadającą deskę, która przyczynia się do wzrostu komfortu jej użytkowania. Brak rantów powoduje, że miska jest łatwiejsza w czyszczeniu oraz podczas spłukiwania zużywane jest mniej wody.

Spodobał Ci się produkt?
KUP TUTAJ  lub w sieci dystrybucji

Produkty