Marek Kamiński z pomocą Inveny wyrusza w nową podróż!
1 czerwca 2022Nowa podróż Marka Kamińskiego po Polsce, która ma na celu dyskusję z młodzieżą o odporności psychicznej, której Invena jest jednym ze sponsorów!

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak
Czasy pandemii i trwającej od lutego wojny w Ukrainie sprawiły, że tego uśmiechu jest coraz mniej, a w trudnych momentach jest on niezwykle potrzebny przede wszystkim dzieciom, ale też dorosłym na całym świecie. Dzień dziecka to doskonały moment na refleksję jak wspólnie możemy zadbać właśnie o dzieci i młodzież, żeby w dobie izolacji, postępującej cyfryzacji czy trudnej sytuacji odnalazły siebie, wewnętrzną siłę by stawić czoła przeciwnościom.
To właśnie dziś uwagę na zagadnienie budowania odporności psychicznej wśród dzieci i młodzieży zwraca Marek Kamińki – założyciel i właściciel firmy Invena, który rusza w trasę po Polsce: od Kasprowego Wierchu do Gdyni. Jego celem jest poprowadzenie wielopłaszczyznowej dyskusji na temat zagrożeń płynących ze świata rzeczywistego i wirtualnego oraz znalezienie odpowiedzi jak im przeciwdziałać m.in. poprzez implementację autorskiej metody rozwoju osobistego Biegun.
Invena, która już od 30 lat dostarcza rozwiązania do domu postanowiła zaangażować się ten projekt i udzielić wsparcia sponsorskiego, bo zdajemy sobie sprawę, że współcześnie dom jako bezpieczna przystań stracił na znaczeniu. W pandemii dla jednych stał się w pewnym sensie więzieniem, inni przez wojnę go stracili. Ponadto w dobie tak zaawansowanej cyfryzacji ściany wspomnianego domu nie są już bezpieczną zaporą. Dlatego tak ważne dla nas jest z jednej strony dostarczanie solidnych i wysoko jakościowych produktów i dzięki temu tworzenie bezpiecznych i przyjaznych wnętrz, w których dzieci i młodzież będą mogły budować odporność psychiczną. Wierzymy, że dzięki temu młodzi ludzie zyskają wewnętrzną siłę, dzięki której dom będzie w nich samych.
Liczymy na to, że razem z nami przyłączycie się akcji! Szczegóły na: LifePlan Expedition – Fundacja Marka Kamińskiego (fundacjamarkakaminskiego.com)